Klubu Pani z Klasą!

I rozwijaj się w swoim ulubionym tempie!

Uczysz języków obcych? Lubisz dobrze się bawić na swoich lekcjach? Nudzi Cię stanie w miejscu i szukasz różnych pomysłów na rozwój swój i swoich uczniów? A może chcesz się wymieniać tymi pomysłami z innymi ticzerkami?

OPINIA KLUBOWICZKI

Miejsce, w którym czuję się swobodnie. Gdzie mogę dzielić się swoimi opiniami, pomysłami. Nie czuję presji ani negatywnego wydźwięku. Miejsce idealnie stworzone dla nauczycielskich freaków, którzy chcą dać od siebie troszkę więcej niż zwykłe książkowe zadania. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią Klubu PZK!

Ten Klub jest dla Ciebie, jeśli...

Brałaś udział w moich szkoleniach, czyli szkoleniach Pani z Klasą, na przykład w Let’s Play Grammar KIDS lub TEENS.

Poświęcisz czas na wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odeślesz go do mnie.

Szukasz życzliwego kręgu nowych psiapsi, które, tak jak Ty, zajmują się edukacją.

Chcesz się dzielić swoimi najfajniejszymi i najciekawszymi pomysłami na lekcje.

Szukasz swojego metodyczno-nauczycielskiego azylu w internecie — chętnie skorzystasz z nowych pomysłów i innowacyjnych metod nauczania, które przyspieszą Twoje przygotowania do lekcji.

Czasami chcesz się pochwalić swoimi sukcesami, a czasem… dać upust szkolnym frustracjom w przyjaznym gronie, które Cię wysłucha i zrozumie.

Lubisz rozwijać się we własnym, dopasowanym do Ciebie, tempie.

Chcesz się dobrze bawić na swoich lekcjach.

OPINIA KLUBOWICZKI

Podoba mi się to, że sobie pomagamy i to w jaki sposób się rozwijam, dzięki klubowi. Takich rzeczy nie zapewnia mi szkoła i uważam, że inwestycja ta jest warta WSZYSTKIEGO (czasu, zaangażowania i pieniędzy).

Pani* z Klasą to nauczycielka, która działa w edukacji pomimo (licznych) wyzwań,
zna swoją wartość i ceni swój czas.

 Interesuje się innowacjami w nauczaniu i chętnie je wdraża na swoich lekcjach. Chce inspirować swoich uczniów oraz koleżanki i kolegów nie tylko swoimi lekcjami, ale też swoim podejściem do życia.

Dba nie tylko o swój rozwój, ale też o swój dobrostan.  Dlatego jest częścią wspierającej i życzliwej społeczności — Klubu Pani z Klasą.

*Panowie też są mile widziani w Klubie.

Jak działa Klub Pani z Klasą?

Platforma Klubu Pani z Klasą to miejsce, gdzie rozwijasz się w swoim ulubionym tempie.

Jesteś rannym ptaszkiem? Nie ma problemu — loguj się i buszuj w zasobach platformy w godzinach porannych.

Lubisz spotkania na żywo? Zaglądaj do Klubu w poniedziałki o 20:30 — to wtedy Klubowiczki dyskutują podczas wirtualnych spotkań.

Masz ochotę (albo czas) na pracę tylko w godzinach nocnych? Proszę bardzo — szperaj na Klubowych wirtualnych półkach właśnie wtedy.

OPINIA KLUBOWICZKI

PZK jest dla mnie kopalnią pomysłów i inspiracji. To bezpieczna przystań, w której wiem że zawsze znajdę pomoc i wsparcie. Tym samym to miejsce gdzie mogę się rozwijać w swoim tempie i o porze dostosowanej do moich warunków pracy.

Platformę Klubu Pani z Klasą podzieliłam na zakładki

Korzystasz z tych zakładek tematycznych, które są Ci potrzebne do pracy z uczniami.

GRAMATYKA

W zakładce język angielski znajdziesz różne struktury gramatyczne — to tam zaglądasz, jeśli potrzebujesz inspiracji czy pomysłu na zajęcia.

EGZAMINY

Przygotowujesz swoich uczniów do egzaminów? Wchodzisz do zakładki egzaminy i tam wybierasz zakładkę FCE, egzamin maturalny albo E8.

OPINIA KLUBOWICZKI

1. Podział na kategorie – zawsze wiem gdzie szukać poszczególnych materiałów/informacji.
2. Dostępność o każdej porze dnia i nocy bez ograniczeń czasowych (nadrób to i to spotkanie, bo nagranie będzie dostępne tylko do niedzieli).
3. Pomoc i wsparcie, które otrzymuje od profesjonalistów w swojej i tym
samym mojej dziedzinie.
4. Wspólnota osób, którym się CHCE!

W zakładkach szukasz inspiracji na temat tego, co Cię akurat interesuje.

Uczysz języka biznesowego? Dołącz tylko do grup biznesowych.

Jesteś pańcią, która walczy w edukacji wczesnoszkolnej (tak jak ja!)? Lajkujesz tylko te zakładki, które dotyczą tego obszaru.

Taka organizacja Klubu pozwala Ci się skupić na tych obszarach nauczania, które aktualnie Cię interesują. Dołączasz do tych grup, do których chcesz i korzystasz z tego, czego potrzebujesz.

Po zalogowaniu się na platformę Klubu Pani z Klasą masz dostęp do wszystkiego, co zgromadziłyśmy na platformie w poprzednich edycjach. A w każdej nowej edycji Klubu czeka na Ciebie mnóstwo nowości.

Klubowiczki, które aktualnie szaleją w Klubie Pani z Klasą, konsultują przed każdą kolejną edycją plan działania na następne półrocze. Kiedy już do nas dołączysz, też będziesz z nami dyskutować, komentować i wybierać to, co razem zaplanujemy na kolejną edycję.

Zapisz się na listę oczekujących

Pakiety

Za co dokładnie płacisz?

Platforma online

Dostęp do platformy z zakładkami tematycznymi, czyli przepastnej biblioteki pomysłów na lekcje, konkursy i wyzwania dla uczniów oraz projekty edukacyjne.

Szkolenia PZK

Szkolenia Pani z Klasą, czyli moje szkolenia, które według opinii uczestniczek, są naprawdę sztosowe.

Materiały do druku

Materiały do druku, które ułatwią Twoje nauczycielskie życie i zdecydowanie skrócą czas planowania i organizacji zajęć.

Nagrania wideo

Nagrania szkoleń z ekspertkami i ekspertami z poprzednich edycji i spotkania na żywo z bieżącej edycji Klubu.

Kontakty z innymi ticzerkami

Łatwy kontakt z innymi ticzerkami takimi jak Ty — zaangażowanymi, pełnymi pomysłów i wspierającymi inne nauczycielki.

OPINIA KLUBOWICZKI

Może niestandardowo, ale PZK daje mi poczucie wspólnoty, bycia częścią fajnej społeczności. Tego najbardziej mi brakowało w działalności jednoosobowej – wymiany myśli, czy po prostu spotkań z innymi ticzerkami, nie tylko na szkoleniach.

Moje ulubione spotkania, to Meet&Teach, zawsze znajdę coś dla siebie, brzmi to może ogólnikowo/gładko, ale naprawdę okazało się, że tyle mogę się nauczyć i czasem najprostsze rozwiązania/gry są najlepsze.

Klub/strona są intuicyjne, świetnie ułożone i posegregowane, jednym słowem łatwo się nawiguje. Podsumowując: Klub PZK jest ponadprzeciętny.

Ale są jeszcze bonusy!

Dostęp do materiałów do druku Pani z Klasą

Zniżka 10% na materiały Pani z Klasą

Domówka u Pani z Klasą — czerwcowy Zlot Klubu PZK

Klubowy newsletter „Plotki z Klubu PZK”

Tematyczne Link Party

Wspólne robienie gier

OPINIA KLUBOWICZKI

Atmosfera wśród klubowiczek. Kopalnia pomysłów – wydaje się być bez dna. Bardzo podobają mi się też aktywności inne niż związane z nauczaniem, spotkania na żywo, spotkania książkowe – to strzał w 10! Bo mam wrażenie graniczące z pewnością, że o uczeniu wiem już dużo, a dzięki Klubowi zaczęłam też dbać o siebie i swój rozwój osobisty.

Co konkretnie czeka na Ciebie na Platformie?

Nagrania z ekspertami

Nagrania szkoleń z ekspertami i ekspertkami. Mamy też szkolenia techniczne, na przykład aplikacji Flip. Wszystkie te nagrania czekają na Ciebie na platformie — gdy będziesz gotowa, możesz śmiało je oglądać.

Pomysły na naukę

Wirtualne zakładki, gdzie umieszczamy przeróżne pomysły, które wykorzystasz w trakcie roku szkolnego — zagadnienia gramatyczne, lekcje tematyczne, język biznesowy, angielski w klasach 1-3, czy przygotowanie do egzaminów.

Grupy tematyczne

Nauka Języka, Angielski, TIK, Moja szkoła językowa, Rozwój, Biznes.

Nagrania Meet&Teach

Nagrania spotkań Meet & Teach, gdzie Klubowiczki dzielą się swoimi pomysłami na zajęcia, rozmawiają o pracy w szkole państwowej czy prowadzeniu szkoły językowej

Spotkania na żywo

Łatwy kontakt z innymi ticzerkami takimi jak Ty — zaangażowanymi, pełnymi pomysłów i wspierającymi inne nauczycielki.

Szkolenia

Moje szkolenia: Let’s play grammar TEENS, „Jak zorganizować warsztaty?”, „Mapy myśli na zajęciach językowych”, Pen Pal Project i „Uważność w edukacji”

Ile to kosztuje?

Z każdą kolejną edycją Klubu Pani z Klasą cena idzie w górę. Ty będziesz już zawsze płacić tyle, ile kosztował dostęp w tym semestrze, gdy do nas dołączyłaś.

W edycji lipiec 2024 cena za miesiąc to:

 

Chcesz dostać dwa miesiące dostępu GRATIS?

Zapłać 1290 zł z góry za cały rok!

Kolejna edycja Klubu PZK rusza już w lutym 2025

Zapisz się na listę oczekujących

Dostęp do wszystkich materiałów, szkoleń i nagrań spotkań z poprzednich edycji. Te materiały już niecierpliwie czekają na Ciebie na platformie Klubu Pani z Klasą. A w tym semestrze dołączą do nich nowości — świeżutkie szkolenia, spotkania i materiały!

Sprawdź opinie Klubowiczek

FAQ

Tak, dopiero z grupy tych nauczycielek, które uzupełniły formularz, zapraszam ticzerki do kolejnego etapu. Po przeczytaniu formularzy, oczywiście 🙂

Kolejny etap to rozmowa telefoniczna lub spotkanie na Zoomie. Następnie to Ty podejmujesz decyzję, czy chcesz brać udział w tym projekcie rozwojowym.

Nie. Możesz obejrzeć je później. 

Możesz siedzieć na tych spotkaniach z włączoną lub wyłączoną kamerą. Możesz tylko słuchać, możesz się udzielać, możesz tylko pisać na czacie. 

Lub zawinąć się w koc, schować przed wszystkimi i słuchać spotkania w ten sposób. 

My to szanujemy i wiemy, że czasami tak też trzeba o siebie zadbać. Jak będziesz gotowa się odezwać i podzielić swoją inspiracją, będziemy w Klubie dla Ciebie.


Pamiętaj, tu możesz się rozwijać w swoim ulubionym tempie!

Nie, nie ustaliłam limitu ticzerek, które chcę zaprosić do Klubu.

Ważne jest dla mnie to, ile formularzy sprawi, że oczy zaczną mi błyszczeć. Jeśli to Twój formularz poruszy moje nauczycielskie serduszko, na pewno dostaniesz zaproszenie. Chcę, żeby w Klubie były naprawdę fajne dziewczyny, którym zależy na rozwoju osobistym i zawodowym. I które chcą się dzielić tym, co w nich najfajniejsze i najciekawsze. Zapraszam tutaj nauczycielki, które są mocno zainteresowane tworzeniem fajnej, życzliwej społeczności

Tak, w każdej chwili możesz kliknąć guzik „rezygnuję”. Możesz dołączyć na miesiąc albo dwa i zrezygnować, jeśli stwierdzisz, że Klub to nie jest przestrzeń dla Ciebie.

Mam dla Was opcję abonamentową — płatność co miesiąc, za każdy miesiąc. Możesz też zapłacić za rok i dostajesz wtedy dwa miesiące dostępu za darmo.

Klub otwieram dwa razy w roku — w lutym i w lipcu.

Kim jestem i dlaczego założyłam Klub Pani z Klasą?

Jestem ticzerką taką jak Ty. Pracuję w szkole państwowej, prowadzę lekcje prywatne i mam swój biznes. Czyli łapię mnóstwo zawodowych srok za ogon, jak chyba każdy nauczyciel w Polsce.

Lubię dobrze się bawić na swoich lekcjach i wykorzystywać z uczniami pomysły, które uczą przez zaangażowanie, śmiech i zabawę. Dbam o swój dobrostan i o dobre samopoczucie moich uczniów, bo wiem, że szczęśliwy nauczyciel, to zadowoleni uczniowie.

Nazywam się Agnieszka Iwanicka, mówię szybciej niż myślę i mam 100 pomysłów na minutę.
No i bardzo lubię się nimi dzielić!

Dlatego wymyśliłam klub dla nauczycielek. Ale nie martw się, w Klubie Pani z Klasą znajdziesz tylko te pomysły, które przetestowałam na sobie i na swoich uczniach. Wyselekcjonowane, najszybsze i najskuteczniejsze metody na przyjemną i efektywną naukę.

124 zł

miesięcznie

dla tych PZK, które cenią elastyczność

1240 zł

rocznie

dla tych PZK, które mi ufają
i lubią prezenty: 2 miesiące gratis